Aşti Otogarı Metro Yakını Ev Arkadaşı Arıyorum
 
İlanı Veren
volkan
Email
hackc0der25@gmail.com
Telefon
05536556030
 


Ankara
28.01.2021
Aşti Otogarı Metro Yakını Ev Arkadaşı Arıyorum 
 
Merhabalar öncelikle kendimden bahsedeyim kendim sağlık çalışanıyım .diğer ev arkadaşım muhasebeci.3. ev arkadaşımız çıkıyor onun yerine birini arıyorum .Ev çok merkezi yerde emek aştı metrosuna 5 dk milli kütüphane ve metrosuna 10 dk bahceli 7.cadde ye 10 dk yürüme mesafesi .Gazı Hastanesı yakını .Kızılaya metro ve dolmuş ile 15 dk .Konum olarak güzel bir yerde.Tüm eşyalar mevcuttur evde.Geelecek arkadaşında tüm eşyaları mevcut valizini alıp gelmesi yterlidir .Evin Kirası 1450 tldir üçe bölünecektir.
Kişi başı 480 + elektirik su internet doğalgaz olacaktr
Ortalama faturalar ne kadar tutar diyen arkadaşlar olacaktır en fazla 600 tl olur kış ayları belki 50 100 tl felan daha artabilir .
Gelen arkadaşta aranan özellikler öncelik yaş aralığımızda olmasıdır .30 yaş üzeri birini istermiyoruz. .Öğrenci veya çalışan olabilir ama kirada ve ödemelerde sıkıntı çıkarmayacak birisini arıyoruz.
Detaylı bilgi telefonda veririm öncelikle whatsApdan veya burdan mesaj bölümünden yazarsanız dönüş muhakak yaparım. (LÜTFEN DEĞİŞİK FANTAZİLERİ OLAN KİŞİLER ARAMASIN) ankaraogrenci.com